MEGA WIDOCZNOŚĆ

MEGA POWIERZCHNIE

MEGA SKUTECZNOŚĆ

Mamy najbardziej  widoczne tablice przy głównych węzłach komunikacyjnych Powierzchnie Naszych tablic dzięki swojej wielkości, gwarantują efektywność reklamy Gwarantujemy skuteczność w dotarciu do klienta dzięki dobrym lokalizacjom

 

O nas

Nasza spółka istnieje na rynku już od 1990 roku. Pierwotnie nosiła nazwę „Hurtimex” Sp z o.o. Jako jedna z trzech pierwszych firm( a jedyna z nich do tej pory funkcjonująca) wprowadzała na polski rynek systemowe dwuekranowe nośniki wielkoformatowe o niebanalnej bryle architektonicznej i wymiarach ekranu 14,64m x 4,27m ( standard amerykański) oraz 12m x 4 m, który to wymiar, jak pokazała przyszłość, stał się w Polsce dominującym.

Naszym pierwszym strategicznym partnerem była branża tytoniowa, a po wprowadzeniu zakazu reklamy papierosów, branża piwowarska.

W roku 1999 spółka otrzymała nazwę MEGABOARD i niezmiennie pod tą nazwą funkcjonuje już 14 lat.

Obecnie od kilku lat związaliśmy się z branżą telekomunikacyjną, współpracując przy tym ściśle z Agencjami Sieciowymi.

Na naszej liście referencyjnej znajduje się wiele firm z bardzo różnorodnych branż m.in. motoryzacyjnej, spożywczej, budowlanej, transportowej, meblarskiej, telekomunikacyjnej.

Z początkiem 2013 roku zmienił się Zarząd oraz właściciel firmy. Od stycznia jesteśmy do Państwa dyspozycji w Poznaniu i Warszawie.

ZAUFALI NAM